Aktualizacja:02-09-22  

PUCHAR POLSKI w kolarstwie szosowym oraz

Mistrzostwa Polski KZ LZS

Koźminek

03-04 września 2022 r.

 

Kolejność startu do jazdy ind. na czas

 

Wszystkie kategorie                    
 

Listy startowe - zawodnicy zapisani

 

Wszystkie kategorie                    
 

Wyniki jazdy indywidualnej na czas

 

Amator Junior Junior Młodszy

MP LZS

Młodzik

MP LZS

Żak Masters Kobiety OPEN Juniorka Juniorka Młodsza Młodziczka Żakini
 

Wyniki wyścigów ze startu wspólnego

 

Amator Junior Junior Młodszy

MP LZS

Młodzik

MP LZS

Żak Masters Kobiety OPEN Juniorka Juniorka Młodsza Młodziczka Żakini

 

 

VIII SERIA PUCHAR POLSKI

W KOLARSTWIE SZOSOWYM

ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

18-19 czerwca 2022 r.

 

Kolejność startu do jazdy ind. na czas

 

Wszystkie kategorie            
 

Listy startowe - zawodnicy zapisani

 

Wszystkie kategorie            
 

Wyniki jazdy indywidualnej na czas

 

Orlik Junior Junior Młodszy Młodzik Kobiety OPEN Juniorka Juniorka Młodsza
 

Wyniki wyścigów ze startu wspólnego

 

Orlik Junior Junior Młodszy Młodzik Kobiety OPEN Juniorka Juniorka Młodsza

 

 

IV SERIA PUCHAR POLSKI

W KOLARSTWIE SZOSOWYM

ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

07-08 maja 2022 r.

 

Kolejność startu do jazdy ind. na czas

 

Wszystkie kategorie            
 

Listy startowe do wyścigu ze startu wspólnego

 

Junior Kobiety Open  Juniorka    Jun. Młodszy    Jun. Młodsza   Młodzik Młodziczka
 

Wyniki jazdy indywidualnej na czas

 

Junior Kobiety Open  Juniorka    Jun. Młodszy    Jun. Młodsza   Młodzik Młodziczka
 

Wyniki wyścigów ze startu wspólnego

 

Junior Kobiety Open  Juniorka    Jun. Młodszy    Jun. Młodsza   Młodzik Młodziczka

 

 

62 OGÓLNOPOLSKI MAŁY WYŚCIG POKOJU

MEMORIAŁ MARIANA KEGELA

02-03 maja 2022 r.

 

Młodzik, Młodziczka

 

1 etap  

2 etap

  

  Generalna
 

Żak, Żakini

 

1 etap  

2 etap

  

  Generalna

 

 

PUCHAR POLSKI w kolarstwie szosowym
Memoriał Tomka Jakubowkiego

Chrzypsko Wielkie
04-05 września 2021 r.

 

Kolejność startu do jazdy ind. na czas

 

Junior Kobiety Open  Juniorka    Jun. Młodszy    Jun. Młodsza    Młodzik  
 

Listy startowe do wyścigu ze startu wspólnego

 

Junior Kobiety Open  Juniorka    Jun. Młodszy    Jun. Młodsza    Młodzik  
 

Wyniki jazdy indywidualnej na czas

 

Junior Kobiety Open  Juniorka    Jun. Młodszy    Jun. Młodsza    Młodzik  
 

Wyniki wyścigów ze startu wspólnego

 

Junior Kobiety Open  Juniorka    Jun. Młodszy    Jun. Młodsza    Młodzik  

 

probaaa

61 Ogólnopolski Mały
Wyścig Pokoju

Wszystkie kategorie
 
Wyniki I etapu Wyniki po I etapie    Kolejność startu do j. ind. na czas  

 
Wyniki II etapu Wyniki po II etapach  

 
Wyniki III etapu      Klasyfikacja generalna

 
     

 

20.03.2021 r.

XXII Koźminecki Wyścig Kolarski MTB o Puchar Burmistrza Gminy Koźminek

Koźminek 20 marca 2021 r.

 Wyniki

Wszystkie kategorie
 
  20.03.2021r.    

 

10-11.10.2020 r.

XXI EDYCJA PUCHARU POLSKI W KOLARSTWIE KOBIECYM
MISTRZOSTWA KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS W KOLARSTWIE SZOSOWYM KOBIET.
PUCHAR POLSKI W KOLARSTWIE SZOSOWYM

 Wyniki

Wszystkie kategorie
 
  10-11.10.2020r.    

Pojedyncze wyniki dostępne są na stronie: wyniki.rumac.pl

 

 

5-6.09.2020 r.

Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorek młodszych
 w kolarstwie szosowym.
Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS
w kolarstwie szosowym.
Finał Pucharu Polski w kolarstwie szosowym.
Koźminek 04-05-06 września 2020 r.

Listy startowe

Młodzik
 
   05.09.2020r.    06.09.2020r.
Młodziczka
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Żak
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Żakini
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Junior młodszy
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Juniorka młodsza
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Kobiety OPEN
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Juniorka
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Junior
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Masters
 
   05.09.2020r    06.09.2020r
Amator
 
   05.09.2020r    06.09.2020r

 Wyniki

Wszyscy
 
   05.09.2020r.    06.09.2020r

 

24-25.08.2019 r.

GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI

W KOLARSTWIE SZOSOWYM

PODGÓRZYN SOSNÓWKA

Listy startowe

 Juniorka Młodsza            

 Juniorka

 Elita Kobiet

 Junior Młodszy

 Elita

 Junior

 

plik

 

Wyniki - 24.08.2019 r.                Wyniki - 25.08.2019 r.

 Juniorka Młodsza                        Junior

 Juniorka                                     Orlik

 Elita Kobiet     Orliczka                Elita

 Junior Młodszy                            Tandemy Kobiet        Tandemy Mężczyzn

 

16-18.08.2019 r.

XXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Po Ziemi Konińskiej"
Memoriał Adama Krajewskiego,
Wiesława Paradowskiego,
Jerzego Mazura i Stanisława Pawlaka

Wyniki

   - Prolog

   - I etap    Po 1 etapie    Mistrzostwa Wielkopolski

   - II etap    Po II etapach    Kryterium

   - III etap    Po III etapach

 

 

 

22-23.06.2019 r.

PUCHAR POLSKI - MEMORIAŁ TOMKA JAKUBOWSKIEGO
 

  Regulamin

 Jazda indywidualna na czas

    Kolejność startu

Wyniki

   - Juniorka młodsza

    - Kobiety OPEN

    - Juniorka

    - Junior młodszy

    - Junior

Wyścig ze startu wspólnego

    Listy startowe

    Junior młodszy

    Juniorka młodsza

    Kobiety Open

    Junior

Wyniki

    Juniorka młodsza

    Open

    Junior młodszy

    Junior

    -

 

 

04-05.05.2019 r.

60 Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju

  Regulamin

  I Etap

  Kolejność startu

  II Etap

  III Etap

 

15-16.09.2018 r.

PUCHAR POLSKI w Kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski KZ LZS

Koźminek
 

  Regulamin zawodów

    Zapisy na stronie internetowej: http://wynikizawodow.eu/zgloszenia

 Jazda indywidualna na czas

     Kolejność startu

         -  Żak   - Żakini   - Młodzik   - Młodziczka

         - Junior młodszy    - Juniorka młodsza

        -  Junior   - Kobiety OPEN    - Masters i Amator

 

    Wyniki:

       Wyniki jazdy indywidualnej na czas są dostępne na stronie:  http://wynikizawodow.eu

 

     Wyścig ze startu wspólnego

       Wyniki:

        -  Żak         - Żakini  

       - Młodzik      - Młodzik MP        - Młodziczka

        - Junior młodszy        - Junor młodszy MP        - Juniorka młodsza

        -  Junior        - Kobiety OPEN         Juniorka

       - Masters i Amator

 

 

16-17.06.2018 r.

PUCHAR POLSKI - MEMORIAŁ TOMKA JAKUBOWSKIEGO
 

  Regulamin

 Jazda indywidualna na czas

     Kolejność startu

         - Juniorka młodsza

         - Juniorka

         - Kobiety OPEN

         - Junior młodszy

         - Junior

        - Tandemy kobiety

        - Tandemy mężczyźni

     Wyścig ze startu wspólnego

Listy startowe

        - Juniorka młodsza

        - Junior młodszy

        - Open kobiety

        - Junior

        - Tandemy

Wyniki

             - Juniorka młodsza

             - Kobiety OPEN

             - Junior młodszy

             - Junior

            - Tandemy

 

26.05.2018 r.

XX Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Ryszarda
Szurkowskiego pod Patronatem Starosty Powiatu Wrzesińskiego
Dionizego Jaśniewicza

  Regulamin

  1. Szkółki kolarskie klasa IV i V

  2. Szkółki kolarskie klasa VI i VII

  3. Kategoria Młodzik

  4. Wyścig VIP-ów

  5. Cyklosport i Masters - Kategorie

  6. Kategoria Junior młodszy

 

 

12-13.05.2018 r.

59 Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju

  Regulamin

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

1-3.05.2018 r.

XLV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych
im. Mieczysława Godzwona
Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej
o puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

  Regulamin

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

  IV Etap

15 - 17.09.2017 r.

XXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski
"Po Ziemi Końskiej"

Regulamin

         Kategoria Junior Młodszy

   Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Kolejność startu;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie  Mistrzostwa Wielkopolski

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

             Kategoria Młodzik

   Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Kolejność startu;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

1-3.05.2017 r.

XLIV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych
im. Mieczysława Godzwona
Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej
o puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Regulamin

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

  IV Etap  

15 - 17.07.2016 r.

XXIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski
"Po Ziemi Końskiej"

       Kategoria Junior Młodszy

  Regulamin

  Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Wyniki - 1 etap;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

             Kategoria Młodzik

  Regulamin

  Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Wyniki - 1 etap;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

14.05.2016 r.

Visegrad 4 BICYCLE RACE - GP POLSKI

Regulamin

  Lista startowa

  Wyniki  

1-3.05.2016 r.

XLIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych
Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej im. Mieczysława Godzwona
o puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Regulamin    część 1    część 2    część 3

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

  IV Etap  

20-21.06.2015 r.

PUCHAR POLSKI IV EDYCJA - MEMORIAŁ TOMKA JAKUBOWSKIEGO
ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

  Regulamin

 Jazda indywidualna na czas - Juniorka młodsza

 Jazda indywidualna na czas - Juniorka

 Jazda indywidualna na czas - Kobiety OPEN

 Jazda indywidualna na czas - Junior młodszy

 Jazda indywidualna na czas - Junior

 Wyścig ze startu wspólnego - Juniorka młodsza

 Wyścig ze startu wspólnego - Juniorka

 Wyścig ze startu wspólnego - Kobiety OPEN

 Wyścig ze startu wspólnego - Junior młodsz

 Wyścig ze startu wspólnego - Junior