Aktualizacja:25-08-19  

24-25.08.2019 r.

GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI

W KOLARSTWIE SZOSOWYM

PODGÓRZYN SOSNÓWKA

Listy startowe

 Juniorka Młodsza

 Juniorka

 Elita Kobiet

 Junior Młodszy

 Elita

 Junior

 

Wyniki - 24.08.2019 r.                Wyniki - 25.08.2019 r.

 Juniorka Młodsza                        Junior

 Juniorka                                     Orlik

 Elita Kobiet     Orliczka                Elita

 Junior Młodszy                            Tandemy Kobiet        Tandemy Mężczyzn

 

16-18.08.2019 r.

XXVII Ogólnopolski Wyścig Kolarski "Po Ziemi Konińskiej"
Memoriał Adama Krajewskiego,
Wiesława Paradowskiego,
Jerzego Mazura i Stanisława Pawlaka

Wyniki

   - Prolog

   - I etap    Po 1 etapie    Mistrzostwa Wielkopolski

   - II etap    Po II etapach    Kryterium

   - III etap    Po III etapach

 

 

 

22-23.06.2019 r.

PUCHAR POLSKI - MEMORIAŁ TOMKA JAKUBOWSKIEGO
 

  Regulamin

 Jazda indywidualna na czas

    Kolejność startu

Wyniki

   - Juniorka młodsza

    - Kobiety OPEN

    - Juniorka

    - Junior młodszy

    - Junior

Wyścig ze startu wspólnego

    Listy startowe

    Junior młodszy

    Juniorka młodsza

    Kobiety Open

    Junior

Wyniki

    Juniorka młodsza

    Open

    Junior młodszy

    Junior

    -

 

 

04-05.05.2019 r.

60 Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju

  Regulamin

  I Etap

  Kolejność startu

  II Etap

  III Etap

 

15-16.09.2018 r.

PUCHAR POLSKI w Kolarstwie szosowym

Mistrzostwa Polski KZ LZS

Koźminek
 

  Regulamin zawodów

    Zapisy na stronie internetowej: http://wynikizawodow.eu/zgloszenia

 Jazda indywidualna na czas

     Kolejność startu

         -  Żak   - Żakini   - Młodzik   - Młodziczka

         - Junior młodszy    - Juniorka młodsza

        -  Junior   - Kobiety OPEN    - Masters i Amator

 

    Wyniki:

       Wyniki jazdy indywidualnej na czas są dostępne na stronie:  http://wynikizawodow.eu

 

     Wyścig ze startu wspólnego

       Wyniki:

        -  Żak         - Żakini  

       - Młodzik      - Młodzik MP        - Młodziczka

        - Junior młodszy        - Junor młodszy MP        - Juniorka młodsza

        -  Junior        - Kobiety OPEN         Juniorka

       - Masters i Amator

 

 

16-17.06.2018 r.

PUCHAR POLSKI - MEMORIAŁ TOMKA JAKUBOWSKIEGO
 

  Regulamin

 Jazda indywidualna na czas

     Kolejność startu

         - Juniorka młodsza

         - Juniorka

         - Kobiety OPEN

         - Junior młodszy

         - Junior

        - Tandemy kobiety

        - Tandemy mężczyźni

     Wyścig ze startu wspólnego

Listy startowe

        - Juniorka młodsza

        - Junior młodszy

        - Open kobiety

        - Junior

        - Tandemy

Wyniki

             - Juniorka młodsza

             - Kobiety OPEN

             - Junior młodszy

             - Junior

            - Tandemy

 

26.05.2018 r.

XX Ogólnopolski Wyścig Kolarski o Puchar Ryszarda
Szurkowskiego pod Patronatem Starosty Powiatu Wrzesińskiego
Dionizego Jaśniewicza

  Regulamin

  1. Szkółki kolarskie klasa IV i V

  2. Szkółki kolarskie klasa VI i VII

  3. Kategoria Młodzik

  4. Wyścig VIP-ów

  5. Cyklosport i Masters - Kategorie

  6. Kategoria Junior młodszy

 

 

12-13.05.2018 r.

59 Ogólnopolski Mały Wyścig Pokoju

  Regulamin

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

1-3.05.2018 r.

XLV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych
im. Mieczysława Godzwona
Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej
o puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

  Regulamin

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

  IV Etap

15 - 17.09.2017 r.

XXV Ogólnopolski Wyścig Kolarski
"Po Ziemi Końskiej"

Regulamin

         Kategoria Junior Młodszy

   Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Kolejność startu;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie  Mistrzostwa Wielkopolski

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

             Kategoria Młodzik

   Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Kolejność startu;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

1-3.05.2017 r.

XLIV Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych
im. Mieczysława Godzwona
Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej
o puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Regulamin

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

  IV Etap  

15 - 17.07.2016 r.

XXIV Ogólnopolski Wyścig Kolarski
"Po Ziemi Końskiej"

       Kategoria Junior Młodszy

  Regulamin

  Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Wyniki - 1 etap;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

             Kategoria Młodzik

  Regulamin

  Lista startowa

  Wyniki - Prolog

  Wyniki - 1 etap;     Wyniki - Po 1 etapie

  Wyniki - 2 etap;     Wyniki - Po 2 etapie

  Wyniki - 3 etap;     Wyniki - Po 3 etapie

 

14.05.2016 r.

Visegrad 4 BICYCLE RACE - GP POLSKI

Regulamin

  Lista startowa

  Wyniki  

1-3.05.2016 r.

XLIII Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych
Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej im. Mieczysława Godzwona
o puchar Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Regulamin    część 1    część 2    część 3

  Lista startowa

  I Etap

  II Etap

  III Etap

  IV Etap  

20-21.06.2015 r.

PUCHAR POLSKI IV EDYCJA - MEMORIAŁ TOMKA JAKUBOWSKIEGO
ELIMINACJE DO OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

  Regulamin

 Jazda indywidualna na czas - Juniorka młodsza

 Jazda indywidualna na czas - Juniorka

 Jazda indywidualna na czas - Kobiety OPEN

 Jazda indywidualna na czas - Junior młodszy

 Jazda indywidualna na czas - Junior

 Wyścig ze startu wspólnego - Juniorka młodsza

 Wyścig ze startu wspólnego - Juniorka

 Wyścig ze startu wspólnego - Kobiety OPEN

 Wyścig ze startu wspólnego - Junior młodsz

 Wyścig ze startu wspólnego - Junior